en  

Filozofie

Rádi a s chutí realizujeme projekty pro odvážné a náročné klienty, kteří chápou design interiéru stejně nebo podobně jako my – jako proces hledání nových prostorových vztahů a objevování netradičních řešení. Jako výraz lidské individuality a životního postoje. Naším společným přáním a cílem přitom zůstává, aby každý interiér byl především místem, kde by se člověk měl cítit skutečně dobře.

Vážíme si všech „lidí ducha“ – na straně našich klientů i v řadách spolupracovníků, architektů a designérů. Celý proces, a zejména pak finální fáze realizace projektů interiérového designu je pro nás určitá „vnitřní radost“ a každý nový projekt je výzva.

O nás

V oblasti návrhů dlouhodobě spolupracujeme s řadou špičkových architektů a předních světových designérů, kteří svou specializací a profesionální kvalitou garantují osobité a výjimečné řešení. K našim spokojeným klientům patří malé firmy i velké globální společnosti, hotely, banky, autosalony, restaurace, kavárny, veletrhy, ale také soukromí investoři z domova i zahraničí. V portfoliu hotových prací máme již celou řadu architektonicky a společensky významných projektů.

Pro naše klienty vytváříme návrhy, studie i kompletní dodávky interiérů veřejných prostor, kanceláří, obchodů, showroomů, recepcí, rezidenčních projektů atd. Umíme realizovat jak atypické projekty s ryze kusovou výrobou, tak i sériové zakázky ve velkých nebo menších sériích. Ukázky z několika vybraných jednorázových projektů najdete v tomto katalogu. Příkladem dlouhodobé „sériové“ zakázky je pak třeba realizace veškerých interiérových doplňků pro autosalony Škoda.

Jsme sehraný tým lidí mnoha profesí, které se vzájemně doplňují a obohacují. Při specifických realizacích navíc spolupracujeme s renomovanými nábytkářskými firmami, jako například s holandskou firmou Ahrend. Naší doplňkovou specializací je pak zpracování vlastního sortimentu alu profilů a dodávky hliníkových vitrín a stojanů v nejvyšší kvalitě provedení.