en  

Společnost GIGA-Line se specializuje na koncepty a komplexní realizace projektů atypického interiérového designu na míru.

Hotelové interiéry

Exkluzivní výhled, osobní čistič bot ani výměna ručníků pětkrát denně klientům luxusních hotelů už nestačí. Rozhodují se i podle toho, který ze špičkových světových architektů navrhl pokojové vany a jak je vyšperkován interiér hotelu. Na emoce hotelového hosta se zaměřují především architekti designových hotelů, které se staly také v Praze oblíbeným řešením při rekonstrukci starších budov i při stavbě těch nových.

Restaurace, kavárny

Ještě před pár lety pohostinství v Čechách originálnímu interiéru nepřikládalo velkou důležitost. Dnes hos­ty lákají „vyšperkované“ designové restaurace, které jsou ve světě tolik populární. Design je totiž to první, co při­táhne pozornost potenciálního zákazníka. Teď je proto ta správná doba zákazníky pozitivně „šokovat“ a zauj­mout. Designéři přitom řeší i takové detaily, jako je podoba baleného cukru podávaného ke kávě.

Rezidenční projekty

Rezidenční projekty představují vysoký standard byd­lení. Současné trendy v designu luxusních rezidencí jsou sice pro oko trochu puristické, ale zato plné „vtipných“ nápadů. Každé místo je smysluplně využito, nenosí se žádný zbytečně okázalý přepych. Desig­néři se přiklánějí spíše k navození pocitu útulnosti a ko­mu­nikativnosti. Vybavení je samozřejmě znač­kové a aty­pické interiéry se vyrábějí na míru z netra­dičních materiálů.

Kanceláře

„Open space“ je dnes kancelářským standardem, který se používá prakticky všude. Jednotlivé společnosti se pak ovšem zásadním způsobem liší v odvaze a kvalitě uspořádání takových otevřených pracovních ploch a je­­jich vybavení, které je nejen součástí firemní identity, ale také ovlivňuje psychiku zaměstnanců i klientů. De­sig­néři se proto starají o to, aby takové prostředí bylo příjemné, komunikativní a stimulovalo k aktivní práci.

Obchody

Ochranné přepážky

Zdraví a bezpečí zaměstnanců je pro většinu podnikatelů prioritou. V době, kdy se potýkáme s s epidemií koronaviru, nabízíme instalaci ochranných přepážek ze skla v hliníkovém rámu. Návrh připravíme na míru tak, aby zůstal zachován původní estetický záměr a ochranná pomůcka neškodila designu prostoru. Ochranné přepážky instalujeme do lékáren, klientských center a obchodů. Nabízíme dočasné, nebo trvalé umístění ochranné přepážky dle požadavků klienta.

V případě zájmu o více informací prosím kontaktujte Darinu Novikovou na telefonním čísle 603 572 807 nebo na gigaline@gigaline.cz.