en  

Foto / Hotel Yasmin

Hotel Yasmin

Hotel Yasmin

Hotel Yasmin. Exotický design interiéru vychází z jeho názvu a loga. Nádech asijské atmosféry mu dodávají zejména jedinečné dekorativní prvky, které se prolínají celým hotelem.

Velkoryse řešený prostor přízemí plynule pře­chází z hotelové lobby s recepcí až do zadní gurmánské restaurace. Jednolitosti a vzdušnosti celého patra je dosaženo použitím skleněných a zrcadlových ploch, které sofistikovaně dělí jednotlivé funkční zóny, opticky zvětšují prostor a nabízejí atraktivní průhledy.

Realizaci charakterizují neotřelé kombinace mate­riálů, široká paleta tónů zelené barvy a jemné de­kory s listovými motivy. Pozornost poutají zejména odvážné prosklené dekorace s břízami nebo bílým mra­morem vykládané květy na podlaze. Orga­nický dojem podtrhují záhadné červené objekty domi­nující prostoru restaurace „Noodles“.

Originálním „kinetic­kým“ elementem interiéru jsou velké stříbrné koule, sloužící jako osvětlení a zároveň jako elegantní spojující prvek pro celé přízemí hotelu včetně restaurace. Odraz okolí v zakřivené ploše koulí dodává celému pro­storu dojem nepřetržitého pohybu.

Fotogalerie

Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin