en  

Foto / ING Anděl

ING Anděl

ING Anděl

Komunikativní interiér kontaktních míst a kanceláří pro globální finanční instituci ING s holandskými kořeny vznikl na základě spolupráce s madridským ateliérem John Ryan.

Představa kanceláře s masivními stoly z tmavé­ho dřeva, za kterými tiše sedí nahrbení úředníci s klotovými rukávy, je již dávno minulostí. Nová generace vyrůstala spolu s playstationem a laptopem na podlaze a její nároky na pracoviště jsou jiné než před lety. Obraz „kanceláře“ se změnil díky vývoji způsobu ko­mu­nikace a informačních technologií.

Základní ideou návrhu je vzájemné prolínání geometrických tva­rů, jako jsou komolé kužely a válce, které tak tvoří jednotlivá pracovní zákoutí v rámci společného prostoru. Výrazná barevnost s převládající oranžovou od­povídá jednotnému stylu „corporate identity“ a firem­ní filozofii společnosti.

Prostoru rytmicky členě­nému multimediálními „koutky“ s dotykovými displeji dominují informační panely s velkoplošnými obrazov­kami. Řeč tvarů vzdává hold jednoduchosti a no­vým dimenzím v kanceláři společnosti, jejímž cílem je vy­so­ká úroveň pomoci svým zákazníkům při řízení jejich finanční budoucnosti.

Fotogalerie

ING Anděl
ING Anděl
ING Anděl
ING Anděl
ING Anděl
ING Anděl