en  

Foto / Londýnská

Londýnská

Londýnská

Stylově jedinečný interiér luxusního bytu byl navržen na míru pro potřeby soukromého klienta jako „moderně klasický“, aby nepodléhal změnám módních trendů.

Rekonstrukce podle návrhu Barbory Škorpilové dokazuje, že design znamená především komunikaci – mezi materiály, předměty, prostorem a lidmi. Navr­žená dispozice, použité materiály a barevnost celého interiéru vytvářejí intimní, klidový prostor jako kontrast k rušným ulicím v okolí bytu blízko centra Prahy.

Interiér je nasvícen mnoha druhy přímého i ne­přímého osvětlení, které dodává nadčasovému prostoru nezapomenutelnou atmosféru a i v těch nejvšednějších situacích dokáže proměnit lidské pocity a pro­žitky. Určitou vznešenost vnáší do interiéru spektrum ušlechtilých materiálů obkladů, nábytku, bytových do­plňků a dekorací.

Na pohled pro někoho možná až asketicky strohý interiér s částeč­ně variabilní dispozicí působí překvapivě útulně. Teplo a pocit zabydlenosti získal velkoryse pojatý prostor exkluzivní rezidence právě použitím decentní palety tep­lých ba­rev a výběrem kvalitních přírodních materiálů.

Fotogalerie

Londýnská
Londýnská
Londýnská
Londýnská